Bowling 22.1.2010

Naše kolegyně Kája zorganizovala na pátek 22.1.2010 velký bowlingový turnaj. Hlavní cenu - domácí varnu piva - věnoval do soutěže Zdeněk Havlík, doufaje, že si ji také odnese domů. A šanci měl velkou, neboť někteří hráči (např. já) drželi bowlingovou kouli v ruce vůbec poprvé, což jim ovšem nebránilo v optimistických odhadech jejich výsledku - až do prvního hodu...
Čtyři družstva zápolila v týmové soutěži a každý z účastníků zároveň sám za sebe. Družstvo 1 sestávalo se z Lenky, Pavly, Zdenála a Libora, druhé družstvo (Dream team) tvořila Jiřina, Dáša, Jarek a Martin, ve třetím, pánském družstvu, se sešli Zdeněk, Standa, Jirka a Radek a konečně družstvo čtvrté bylo složené ze samých outsiderů turnaje - Káji, Jitky, RaDouška a Lukáše.
Průběh klání odhalil, že mezi jednotlivci se bude odehrávat hlavní bitva především mezi Liborem, Zdenálem a Standou a ve družstvech pomalu, ale jistě, získával náskok pánský tým č.3.
Jaké však bylo překvapení, když výsledkový list ukázal, že všechny favority porazil sportovně ne příliš založený závodník, od kterého tak vynikající výsledek opravdu nikdo nečekal - Lukáš ! Gratulujeme !
Je ovšem ironií osudu, že si Zdenálovu VARNU PIVA odnesl zapřísáhlý abstinent holdující Coca-Cole...
Mezi týmy se překvapení nekonalo a medaile si odnesli pánové Zdeněk, Standa, Jirka a Radek (kterému vydržela až k pojízdným schodům, kde ji bez milosti zbaštil).
Veliké díky patří hlavní organizátorce sportovního odpoledne, Káji !
Předpokládám, že někdy v budoucnu (až se nám zahojí všechny šrámy na těle i na duši) se sejdeme k odvetě v této technické hře.

Zde několik fotografií...